Sickphoto | Fotobudka na weselu. Hit czy kit?
1
post-template-default,single,single-post,postid-1,single-format-standard,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
Imprezowa fotobudka

Fotobudka na weselu. Hit czy kit?

Od kilku sezonów fotobudki coraz częściej można spotkać na przyjęciach weselnych. Można pokusić się o stwierdzenie, stały się nieodłącznym atrybutem udanej imprezy!

No dobra, ale co to jest ta fotobudka? Jest to nowoczesna maszyna robiąca zdjęcia i drukująca wydruki już po kilku sekundach. Tak, dokładnie jak na Amerykańskich filmach! Firmy zajmujące się wynajmem, rozkładają fotobudkę na określony czas przez który goście mogą robić tyle zdjęć na ile mają ochotę. Zdjęcia są drukowane po kilku sekundach, więc od razu goście mają pamiątkę. Dodatkowo istnieje możliwość aby jeden z wydruków wkleić do księgi gości. Masa zabawnych przebrań i gadżetów, oraz wydruki po kilku sekundach sprawiają, że fotobudka jest najlepiej zapamiętaną atrakcją wieczoru!

Na co zwrócić uwagę wynajmując fotobudkę?

 1. Firma
  Wesele to najważniejszy dzień w Twoim życiu, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Lepiej nie oszczędzać i zaufać profesjonalistom, bo może się okazać, że fotobudka przestanie działać albo zdjęcia nie będą wcale w takiej dobrej jakości.
  Rada: Poza wyglądem strony www oraz pozycją w wyszukiwarce, najlepiej zadzwoń i zobacz czy można tej osobie powierzyć organizację Twojego wesela. Wypytaj się o wszystkie możliwe szczegóły (Najczęstsze pytania znajdziesz w naszym dziale FAQ) a najlepiej umów się na spotkanie
 2. Jakość zdjęć i ich personalizacja

Od dobrej jakości zdjęć zależy jak będziesz wspominał zabawę po latach, gdy zaczniesz oglądać wydruki siedząc na kanapie. Poza samymi zdjęciami bardzo ważna jest personalizacja wydruku, najlepsze firmy wykonują projekty wedle życzeń klientów.
Rada: Poproś o przesłanie kilku nieobrobionych zdjęć z realizacji i spytaj o możliwość spersonalizowania wydruków wedle potrzeb.

 

 

 1. Ilość gadżetów

Panuje tutaj stara zasada, im więcej, tym lepiej. Duża ilość przebrań gwarantuję świetną zabawę i wzbudza kreatywność u Twoich gości

Rada: Poproś o zdjęcie gadżetów, a jeżeli to możliwe sprawdź czy firma dba o ich regularne czyszczenie.

 1. Tła do wyboru

Najlepsze firmy oferują kilka rodzajów tła do wyboru, tła typu GREENSCREEN, a także możliwość wykonania indywidualnego tła na zamówienie klienta.

Rada: Sprawdź jakie tła możesz dostać i poproś o dopasowanie najlepszego do projektu Twoich wydruków

 1. Obsługa fotobudki

Ważną rzeczą jest aby przez cały czas pracy fotobudki, była osoba, która pomoże gościom ustawić się do zdjęć czy obsłużyć fotobudkę. Niektóre z firm stawiają samą maszynę, z której niekiedy starsze osoby nie są w stanie korzystać.

Rada: Zobacz czy w ofercie firma posiada obsługę animatorów

 1. Pendrive ze zdjęciami

Niektóre firmy tylko drukują zdjęcia, inne nagrywają je później na płytkę, a są również takie, które zdjęcia z imprez wręczają na pendrive. My wybieramy tą ostatnią opcję, bo komu z nas później nie przyda się przenośna pamięć?
Rada: Spytaj o zdjęcia w formie elektronicznej po imprezie

 1. Rekomendacje

Nie od dziś wiadomo, że najlepsi mają dużo zadowolonych klientów. Z fotobudką jest tak samo, jeżeli sprawdziła się na innych imprezach, na Twojej na pewno będzie równie dobrze!
Rada: Zobacz opinie i ostatnie realizację firm na ich facebook’u

W celu szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu
Fotobudka SickPhoto – Zaufaj profesjonalistom