Sickphoto | Wynajem fotobudki porady cz.1 - Kiedy zarezerwować fotobudkę?
Pierwsza część poradnika jak dobrze wynająć fotobudkę. Sprawdź kiedy najlepiej zarezerwować fotobudkę aby mieć pewność że dotrze ona na Twoją imprezę.
22512
post-template-default,single,single-post,postid-22512,single-format-standard,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
Gadżety fotobudki

Wynajem fotobudki porady cz.1 – Kiedy zarezerwować fotobudkę?

Fotobudki od kilku sezonów stały się nierozłącznym elementem wesel, imprez firmowych, eventów, bali, studniówek oraz imprez okolicznościowych. O zaletach fotobudki na weselach pisaliśmy już w poprzednim wpisie. Wraz z rozwojem branży fotobudek rośnie świadomość wśród klientów czego powinni wymagać od firmy wynajmującej. Zainspirowani tym zjawiskiem, postanowiliśmy rozpocząć serie wpisów z nurtującymi pytaniami odnośnie wynajmu fotobudek.

Wielokrotnie nasi klienci pytają nas na ile wcześniej powinni zarezerwować termin fotobudki. Pytają czy warto zainteresować się tym już na rok czy dwa lata przed weselem, a może nie trzeba się tym przejmować i zostawić rezerwację na miesiąc przed? Niestety nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.

Na naszym rynku działa wiele firm wynajmujących fotobudki, dlatego zwłaszcza poza sezonem jest szansa, że uda nam się znaleźć wolny termin na krótko przed imprezą. W tym momencie należy zadać sobie pytanie na ile ważna jest dla nas jakość usługi. Niestety jak w każdej branży, tak i w przypadku fotobudek możemy znaleźć na rynku lepsze i gorsze maszyny. Jeżeli zależy nam, by wynajęta fotobudka była nowa, wyglądała estetycznie, wykonana była z dobrych podzespołów, sprzęt nie był wyeksplatowany, oświetlenie dawało naturalne białe światło, a zabawnych gadżetów było dużo warto zacząć szukać odpowiedniej firmy na długo przed planowaną imprezą. Naturalnym jest, że klienci w pierwszej kolejności wybierają najlepsze firmy na rynku, które mają doświadczenie, nowy sprzęt oraz rekomendację innych klientów. Zdarzało się nam podpisywać umowy nawet z trzy letnim wyprzedzeniem! Dzięki temu, klienci mają pewność, że mogą wybrać odpowiednią dla siebie fotobudkę, a nie zdać się na pierwszą lepszą maszynę, która akurat ma wolny termin.

Przy wyborze fotobudki czas rezerwacji ma adekwatne znaczenie do wyboru sali weselnej, DJ’a czy fotografa. Najlepsi mają zajęte terminy na kilka sezonów do przodu i to od naszych wymogów zależy czy chcemy mieć wybór czy zdać się na przypadkową firmę z dostępnym terminem.

Zapraszam również do przeczytania pozostałych poradników dotyczących wynajmu fotobudki.

Kamil Kubiczek

tel. 604 422 204

www.sickphoto.pl

 

Firma SickPhoto specjalizuję się w produkcji oraz wynajmie fotobudek na wesela. Wszystkie fotobudki w ofercie są zaprojektowane oraz wyprodukowane od podstaw. Na rynku działa nieprzerwanie od ponad dwóch lat i w tym czasie dawała uśmiech przez ponad 1000h imprez. Fotobudka: Katowice (śląsk), Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Częstochowa, Bielsko-Biała, Wisła, Szczyrk, Żywiec, Andrychów, Wadowice, Wieliczka, Tarnów, Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz, Limanowa.