Sickphoto | Wynajem fotobudki porady cz.2 - Jakie są najlepsze gadżety do fotobudki?
Druga część poradnika jak dobrze wynająć fotobudkę. Fotobudka Katowice (Śląsk), Fotobudka Kraków (Małopolska), Fotobudka Gliwice, Fotobudka Wadowice
fotobudka, fotobudka kraków, fotobudka katowice, fotobudka śląsk, fotobudka małopolska, fotobudka Gliwice, fotobudka Sosnowiec, fotobudka Tychy, fotobudka Częstochowa, fotobudka Bielsko-Biała, fotobudka Wisła, fotobudka Szczyrk, fotobudka Zywiec, fotobudka Andrychów, fotobudka Wadowice, fotobudka Wieliczka, fotobudka Tarnów, fotobudka Zakopane, fotobudka Nowy Targ, fotobudka Nowy Sącz, fotobudka Limanowa, fotobudka Kielce
22514
post-template-default,single,single-post,postid-22514,single-format-standard,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
gadżety fotobudki

Wynajem fotobudki porady cz.2 – Jakie są najlepsze gadżety do fotobudki?

Po ostatnim wpisie dotyczącym najlepszego terminu rezerwacji fotobudki (link), kontynuujemy serię dotyczącą porad wynajmu fotobudki. Dzisiaj zajmiemy się prawdopodobnie jednym z najważniejszych kryteriów przy wyborze fotobudki – gadżetów i przebrań.

Gadżety są tym co najbardziej widać na zdjęciach. Różnorodne kolory, ciekawe stylizacje, a przede wszystkim ich duża ilość to przepis na świetną zabawę Waszych gości. Jak więc wybrać najlepsze przebrania do fotobudki? Po czym poznać, że firma wynajmująca fotobudki posiada ciekawe i często zmieniane gadżety? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym wpisie.

Różnorodność gadżetów

Większość firm posiada zdjęcia gadżetów na swojej stronie. Warto jednak na wstępie poprosić o przesłanie zdjęć gadżetów, aby upewnić się, że firma na bierząco dokupuję nowe przebrania.
Po pierwsze będziemy mieli pewność, że firma dba o to by zawsze była duża ilość przebrań. Dla gości czym więcej gadżetów tym lepiej, dlatego warto poprosić obsługę sali o dołożenie kolejnego stolika tak by mogło się zmieścić ich jak najwięcej.
Po drugie nowe gadżety są przyjemniejsze. Jak łatwo się domyśleć, wiele osób zakłada przebrania na głowę, przez co z biegiem czasu się zużywają. Warto zwrócić uwagę na daty dodania zdjęć z tymi samymi gadżetami.
Po trzecie modne wzory. Tak jak wszędzie, również wśród przebrań do fotobudek występują trendy i co roku inne wzory są modniejsze. Żeby jak najbardziej zaskoczyć naszych gości musimy zadbać by przebrania zapadły im w pamięć i wyróżniły się od fotobudek na innych weselach i imprezach. Więcej na temat modnych wzorów gadżetów opiszę poniżej.

Wzory

Co roku możemy zaobserwować nową modę przebrań do fotobudek. Kilka lat temu szał robiły okulary i czapki. Następnie modne stały się kolorowe peruki i nakrycia głowy. Później do łask weszły usta, wąsy i okulary na patyczkach. Dzisiaj z kolei najmodniejsze są drewniane gadżety oraz przebrania personalizowane.

Jak zatem wybrać najlepsze? Naszym zdaniem najlepsze firmy powinny oferować dużą ilość gadżetów z każdego rodzaju. Należy pamiętać o tym, że najśmieszniejsze i najbardziej kolorowe sprawdzają się najlepiej! Ważne, że niektóre firmy mogą zaoferować personalizowane gadżety lub tabliczki pod daną imprezę lub przebrania tematyczne.

Zapraszam również do przeczytania pozostałych poradników dotyczących wynajmu fotobudki.

Kamil Kubiczek

tel. 604 422 204

www.sickphoto.pl

 

Firma SickPhoto specjalizuję się w produkcji oraz wynajmie fotobudek na wesela. Wszystkie fotobudki w ofercie są zaprojektowane oraz wyprodukowane od podstaw. Na rynku działa nieprzerwanie od ponad dwóch lat i w tym czasie dawała uśmiech przez ponad 1000h imprez.Fotobudka: Katowice (śląsk), Kraków(małopolska), Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Częstochowa, Bielsko-Biała, Wisła, Szczyrk, Zywiec, Andrychów, Wadowice, Wieliczka, Tarnów, Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz, Limanowa.