Sickphoto |
22653
page-template-default,page,page-id-22653,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
wynajem fotobudki

Fotobudka

Specjalizujemy się w wynajmie imprezowych fotobudek, czyli automatów, które robią i drukują zdjęcia. Fotobudki pozwalają na samodzielne wykonywanie zdjęć przez gości, przebranych w zabawne peruki i wąsy. Obsługa na ekranie dotykowym jest bardzo intuicyjna, dlatego nawet najmłodsi chętnie uczestniczą w zabawie. Po kilku sekundach zdjęcia są drukowane w postaci spersonalizowanych wydruków. Goście od razu dostają pamiątkę z Twojej imprezy i świetnie się przy tym bawią. Jeżeli szukasz niezapomnianej atrakcji na Event, Wesele, Imprezę Firmową, Akcję Promocyjną czy Wydarzenie Okolicznościowe, nie mogłeś trafić lepiej. Wynajem fotobudki jest gwarancją udanej imprezy !

Jesteśmy firmą, która zrodziła się z pasji do dawania uśmiechu. Obsłużyliśmy już dziesiątki zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych jak i międzynarodowych firm. Do każdego z Was podchodzimy indywidualnie, dlatego zawsze proponujemy najlepszą ofertę do danych potrzeb.

EVENT

Wynajem fotobudki to doskonały sposób na uatrakcyjnienie każdego typu eventu. Wszyscy czerpią ogromną radość z robienia sobie zdjęć, co czyni Twój event niezapomnianym. Możesz również skorzystać z brandingu, dzięki czemu zyskasz skuteczne narzędzie marketingowe.

WESELE

Wesele to bardzo ważny moment w życiu, musi to być wyjątkowy dzień. Wydrukowane zdjęcia z fotobudki na weselu oprócz wspomnień są często jedyną trwałą pamiątką. Zdjęcia mogą trafić również do specjalnej Księgi Gości.

IMPREZA FIRMOWA

Imprezowa fotobudka to nieraz największa atrakcja imprez firmowych. Zyskaj w oczach pracowników i klientów, serwując im niezapomnianą zabawę i pamiątkę z Twoim Logo. Imprezowa fotobudka to świetny pomysł na zabawę.

Obsługa w 3 krokach

1. Znajomi

Z paczką znajomych wybieracie stylowe gadżety do pozowania przy fotobudce.

2. Uśmiech

Klikacie START, uśmiechacie się, robicie zdjęcia, a na końcu klikacie DRUKUJ - to proste !

3. Have fun!

Uśmiechacie się i ponownie ustawiacie w kolejce do fotobudki 🙂

Rekomendacje

GDZIE SPOTKASZ NASZE FOTOBUDKI

 

Fotobudka Kraków

Kraków jest jednym z dwóch miast gdzie możecie nas spotkać najczęściej. Tutaj mieszkamy na codzień i czerpiemy inspiracje. Zdjęcia z fotobudki w stylu Lajkonika z Sukiennicami w tle – to jest coś co uwielbiamy!
Zamów fotobudkę już teraz i spraw aby Twoja impreza nabrała jeszcze większej wartości.

Fotobudka Kielce

Uwielbiamy Kielecki klimat i chętnie odwiedzamy te regiony!
Organizując event nie zapomnij o fotobudce, która uwieczni to wydarzenie na zdjęciach.
Fotobudka Kielce to gwarancja niezapomnianej imprezy!

Fotobudka Katowice

Katowice są jednym z dwóch miejc w którym bywamy najczęściej.
Spodek, gwiazdy czy Plac Andrzeja w fotobudce? Czemu nie!
Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj fotobudkę już dziś!

Fotobudka opole

Od przedszkola do fotobudki, w Opolu wiedzą jak się bawić ! Nasza fotobudka może zagościć także w Opolu. Nie masz pomysłu na rozbawienie swoich gości?? Wynajmij fotobudkę Sickphoto. Fotobudka gości na różnych imprezach w Opolu. Gwarantujemy dużo śmiechu i pozytywnych emocji. Kolorowe zdjęcia to super pamiątka dla Twoich gości.

Fotobudka Śląsk

Przyć sie szczelić zdjyncie na grubie! Hanysy przojom fotobudke !
Fotobudka to nieodłączny atrybut udanej imprezy na Śląsku.
Śląsk i okolice - czekamy na Ciebie!

Fotobudka Tarnów

Fotobudka w Tarnowie sprawdza się świetnie ! Tarnów ma niesamowity klimat ! Fotobudka to Extra atrakcja na wesele, wieczór kawalerski/panieński , event! Jedyna taka Fotobudka w Tarnowie. Nasza fotobudka była już na weselu, studniówce, evencie, imprezie firmowej. Fotobudka Tarnów to gwarancja świetnej zabawy.

Fotobudka Częstochowa

Częstochowianie uwielbiają fotobudkę! A my Częstochowian
Bawcie się doskonale tylko z naszą fotobudką!
Dzięki niej każda impreza pozostanie w Twojej głowie na dłużej!